דור המשך למרכזי העיבוד של DAEWOO
עכשיו במלאי להספקה מידית !


באולם התצוגה של דירנית בהרצליה מוצג בימים אלה הדור החדש של מרכזי עיבוד מתוצרת DAWEOO הקוריאנית.מאת: אריאל ויאדר – מחלקה טכנית

מרכזי העיבוד הורטיקליים מסדרת MYNX מצטיינים ביכולות עיבוד מרשימות בכל סוגי החומרים ובאמינות מכאנית ואלקטרונית גבוהה.

הספינדל מונע ע"י מנוע חזק 19.5 Kw המיוצב ע"י ארבעה מיסבי דיוק מהירים (CLASS P4). המנוע הרב-תכליתי מספק מומנט של 19.5 Kgf.m מומנט גבוהה זה מיועד לעיבוד פלדות קשות, ואף מסוגל "להמריא" ל- 10,000 סיבובים לדקה בכדי לעבד בשיטת HSC בעיבוד מהיר.

תוכנה להברגה מסונכרנת מסופקת כסטנדרט ומאפשרת ביצוע הברגות ללא מכשיר הברגות.

המכונות מסדרת MYNX הן מסיביות וחזקות, ומבטיחות עמידות לאורך זמן. הבסיס ומבנה הגוף העליון יצוקים ביציקת מנהייט, ומסלולי ההחלקה בנויים בחתך מרובע, עם מרווח גדול ביניהם - דבר המגדיל את יציבות המכונה בעת עיבוד מסיבי.

כל מסלולי המכונה עוברים תהליך של הדבקת גבישי ® RULON, המשפר את עמידותם בפני שחיקה.
המסלולים משומנים על ידי מערכת שימון מרכזית, ומוגנים ע"י טלסקופיים להגנה על המערכות מפני חדירת שבבים והשפעת חום.

מערכת החלפת הכלים מוגנת אף היא, על ידי כיסוי המונע חדירת שבבים למערכת המכאנית. סילונים של מי קירור שוטפים את השבבים מתא העיבוד המכונה אל מיכל האיסוף.

מחליף הכלים, מסוג “CAM ATC”, מסוגל לבצע החלפה אקראית ומהירה של כלים. ראשית, הוא מזהה את מספר התושבת של הכלי המבוקש במחסנית, מביא את התושבת אל נקודת החלפת הכלים, שולף את הכלי, ומכניס במקומו את הכלי שהוחלף - והכל תוך 1.5 שניות בלבד! כל זאת בניגוד בולט למחליפי כלים מהסוג הישן, שבזבזו שניות ארוכות ויקרות על החזרת הכלי מהספינדל לתושבת הקבועה שלו.

על המערכת כולה מפקח מחשב 18-iM מתקדם מתוצרת FANUC היפנית, המסוגל לשלוט על ארבעה צירים בו-זמנית בקרת ה--18-iM הפופולרי מאפשר תפעול פשוט ונוח לעריכה תוכניות ולאיפוס חלקים וכלים.

תושבת לכרטיס זיכרון נייד (Memory Card) המתפקד ככונן דיסקים להעברת תוכניות, וכרטיס כונן פנימי בנפח MB 500 המשמש כזיכרון גדול לתוכניות ארוכות.

בנוסף מותקן כרטיס רשת (Data Server) המהווה מעין תחנת ביניים, להזנת תוכניות מהמחשב המשרדי דרך כבל רשת (לא RS-232 ), ישירות לתוך בקרת המכונה, ומשם לזיכרון ההפעלה של התוכנית.

המכונות מסדרת MYNX הנמצאות במלאי זמין בארץ הן:
MYNX 540- מהלך ציר X של 1020 מ"מ ומחסנית של 24 כלים (BT-40 ).
MYNX 550- מהלך ציר X של 1270 מ"מ ומחסנית של 24 כלים (BT-40 )